Reflü Cerrahisi , Özofajit , Şişmanlık Ameliyatı , Ahmet...

Reflü Cerrahisi , Özofajit , Şişmanlık Ameliyatı , Ahmet Türkçapar.

Mide Sorunları Ve Şişmanlık Kaderiniz Olamasın Mide asidinin mideden kaçışı olarak bilinen gastroözefageaal reflü olarak bilinen hastalık mide sorunlarından en sık yaşanılan hastalıklarından biridir. Mide şikayetlerinde tanı konularak reflü cerrahisi ile tedavi sağlanır. Ameliyatta mide ile yemek borusunun birleştiği kapağın yetersizliğinin giderilmesi ile rahatsızlık ortadan kalkmaktadır. Başarılı bir şekilde Dr Ahmet Türkçapar tarafından mide ve reflü rahatsızlıklarınız

22 Aralık 2017 - 10:47 - Güncelleme: 26 Mart 2018 - 17:01

Mide Sorunları Ve Şişmanlık Kaderiniz Olamasın

Mide asidinin mideden kaçışı olarak bilinen gastroözefageaal reflü olarak bilinen hastalık mide sorunlarından en sık yaşanılan hastalıklarından biridir. Mide şikayetlerinde tanı konularak reflü cerrahisi ile tedavi sağlanır. Ameliyatta mide ile yemek borusunun birleştiği kapağın yetersizliğinin giderilmesi ile rahatsızlık ortadan kalkmaktadır. Başarılı bir şekilde Dr. Ahmet Türkçapar tarafından mide ve reflü rahatsızlıklarınız tedavi edilmektedir.

Mide Şikayetleri Ve Tedavi Yolları

Reflüye bağlı olarak ortaya çıkan özofajit yemek borusu iltihabı olarak tanımlanır. Kimyasalların kasıtlı yada yanlışlıkla yutulması içilmesi sonucu ortaya çıkan reflü özofajiti tipi olarak adlandırılır.

Aşırı yemek yemeye ve hareketsizliğe bağlı olarak kilo alımı ve şişmanlık sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yemek yemekten vazgeçmiyor ve kilo almanıza engel olamıyorsanız şişmanlık ameliyatı sizin için çözüm olabilir. Gereken değerlendirmeler yapılarak hasta için uygun görülen ameliyat sayesinde sağlığınıza tekrar kavuşarak şişmanlık sorunundan kurtulabilirsiniz.

 

Bu haber 1704 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz Çelik Kare , Paslanmaz Çelik Teknik Bilgiler , Özar Metal.
Paslanmaz Çelik Kare , Paslanmaz Çelik Teknik Bilgiler , Özar...
Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.
Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.
', 'auto'); ga('send', 'pageview');