Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.

Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.

Tek Firmadan Paslanmaz Çelik Ürünleri Paslanmaz çelik ürünleri deyince kaliteyi simgeleyen Özar Metal akla gelen ilk firma olurken, kalite paslanmaz boruları, paslanmaz profilleri ve paslanmaz çubukları ile farklı sektörde hizmet veren müşterilerine uygun fiyatlarla eşliğinde kaliteli hizmet sunar. Paslanmaz Profil de 304 kalite ürünleri, A554 standartları sunan Özar Metal, ünlü üreticilerden temin ettiği ürünlerini müşterileri ile hızlı teslimat anlayışı ile buluşturur.

04 Haziran 2018 - 18:37

Tek Firmadan Paslanmaz Çelik Ürünleri

Paslanmaz çelik ürünleri deyince kaliteyi simgeleyen Özar Metal akla gelen ilk firma olurken, kalite paslanmaz boruları, paslanmaz profilleri ve paslanmaz çubukları ile farklı sektörde hizmet veren müşterilerine uygun fiyatlarla eşliğinde kaliteli hizmet sunar.

Paslanmaz Profil de 304 kalite ürünleri, A554 standartları sunan Özar Metal, ünlü üreticilerden temin ettiği ürünlerini müşterileri ile hızlı teslimat anlayışı ile buluşturur.

Paslanmaz Boru için 304, 304L, 316 ve 316L kalite, farklı ebat ve kalınlıktaki ürünleri,  312 ile 554 standartlarında sunar.

Paslanmaz Çubuk ürünleri,  304, 316 ve 316L kalitesinde olup; aynı zamanda 274, 484 ve 484M standartlarında, 3m ile 6 m uzunluğunda ihtiyaçlarına göre müşterilerine dünya devi üreticilerden uygun fiyatlar eşliğinde temin edilir.

Bu haber 304 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Noter onaylı Tercüme , Taksim Tercüme Bürosu , Teknik çeviri , Sky Tercüme.
Noter onaylı Tercüme , Taksim Tercüme Bürosu , Teknik çeviri ,...
Antalya Tercüme , Dudullu Tercüme , Hukuki Çeviri , Sky Tercüme .
Antalya Tercüme , Dudullu Tercüme , Hukuki Çeviri , Sky Tercüme .
', 'auto'); ga('send', 'pageview');