Paslanmaz , Paslanmaz Çubuk , Paslanmaz Boru , Özar Metal .

Paslanmaz , Paslanmaz Çubuk , Paslanmaz Boru , Özar Metal .

Öncü Firma Özar Metal ile Paslanmaz Çelik Ürünleri Paslanmaz çelik ürünleri deyince akla gelen öncü firma Özar Metal, en çok tercih edilen kalitedeki ürünleri ile hızlı teslimat ve uygun fiyatları birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlıyor. Paslanmaz Çubuk kullanım alanının geniş olması nedeniyle farklı sektörde tercih edilirken; 304, 304L, 316 ve 316L kalite ürünler ile sektörde bir numara olmanızı destekliyor.

18 Haziran 2018 - 18:17

Öncü Firma Özar Metal ile Paslanmaz Çelik Ürünleri

Paslanmaz çelik ürünleri deyince akla gelen öncü firma Özar Metal, en çok tercih edilen kalitedeki ürünleri ile hızlı teslimat ve uygun fiyatları birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Paslanmaz Çubuk kullanım alanının geniş olması nedeniyle farklı sektörde tercih edilirken; 304, 304L, 316 ve 316L kalite ürünler ile sektörde bir numara olmanızı destekliyor.

Paslanmaz Boru direk boru olarak üretilmez ve ünlü üreticiler tarafından bazı işlemlerden geçilerek 304, 304L, 316 ve 316L kalitede üretilir. Öncü firma Özar Metal tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırılır.

 

Bu haber 487 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
İngilizce Tercüme , Bursa Tercüme , Tuzla Tercüme , Sky Tercüme .
İngilizce Tercüme , Bursa Tercüme , Tuzla Tercüme , Sky Tercüme...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');