Paslanmaz , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Profil , Özar Metal .

Paslanmaz , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Profil , Özar Metal .

Paslanmaz Ürün Çeşitleri Paslanmaz ürünleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir ve dayanaklılığı ve sağlamlığı açısından çoğu kişi tarafından tercih edilmekte olan ürün çeşitleri bulunmaktadır. Paslanmaz boru, dikişli ve dikişsiz olmaz üzere iki şekilde imal edilmektedir. Paslanmaz borular tek parça olarak üretilebildiği gibi farklı işlemler sonucunda da üretilebilir. İlaç, gıda, kimya, uzay araçlarında, mutfak eşyalarında paslanmaz boru kullanılmaktadır. Özar Metal sizin için en

30 Temmuz 2018 - 16:42

Paslanmaz Ürün Çeşitleri

Paslanmaz ürünleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir ve dayanaklılığı ve sağlamlığı açısından çoğu kişi tarafından tercih edilmekte olan ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Paslanmaz boru, dikişli ve dikişsiz olmaz üzere iki şekilde imal edilmektedir. Paslanmaz borular tek parça olarak üretilebildiği gibi farklı işlemler sonucunda da üretilebilir. İlaç, gıda, kimya, uzay araçlarında, mutfak eşyalarında paslanmaz boru kullanılmaktadır. Özar Metal sizin için en kaliteli malzemelerden ürünleri üretmektedir ve bir takım işlem sonrasında boru şeklini almaktadır.

Paslanmaz profil, dikişli HF kaynaklı olarak üretilen bu ürünler %10 kadar krom içerir ve bu yüzden daha sert ve dayanıklıdır. Özar Metal ile iletişime geçerek profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

 

Bu haber 246 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tuzla Tercüme , Yeminli Tercüme Büroları , Noter Yeminli Tercüme , Sky Tercüme.
Tuzla Tercüme , Yeminli Tercüme Büroları , Noter Yeminli Tercüme...
Tıbbi Tercüme , Rusça Tercüme , Yeminli Tercüme Bürolarına , Sky Tercüme.
Tıbbi Tercüme , Rusça Tercüme , Yeminli Tercüme Bürolarına ,...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');