Paslanmaz çubuk , Paslanmaz sac , Paslanmaz profil , Özar Metal.

Paslanmaz çubuk , Paslanmaz sac , Paslanmaz profil , Özar Metal.

Paslanmaz Çelik Ürün Çeşitleri Paslanmaz çubuk, 304, 316, 316L kalitesinde dünyaca ünlü üreticilerden uygun fiyatlar ile hızlı teslimat yapılarak müşterilerine teslim edilir. Paslanmaz sac, kalite ve kullanım alanı olarak farklı sınıflara ayrılır ve 304, 304L, 316, 316L kalite olarak ülkemizde en sık kullanılan ve tercih edilen paslanmaz kaliteleri olduğu için Özar Metal tarafından müşterileri için temin edilir.

02 Temmuz 2018 - 19:56

Paslanmaz Çelik Ürün Çeşitleri

Paslanmaz çubuk, 304, 316, 316L kalitesinde dünyaca ünlü üreticilerden uygun fiyatlar ile hızlı teslimat yapılarak müşterilerine teslim edilir.

Paslanmaz sac, kalite ve kullanım alanı olarak farklı sınıflara ayrılır ve 304, 304L, 316, 316L kalite olarak ülkemizde en sık kullanılan ve tercih edilen paslanmaz kaliteleri olduğu için Özar Metal tarafından müşterileri için temin edilir.

Paslanmaz profil, özellikle dekorasyon işlerinde çok kullanılan metal türleri arasında yer alır. 304 kalitedeki ürünlerimiz ile iş yerlerinizi ya da evlerinizi sağlıklı dekoratif ürünlerle süsleyebilirsiniz.

Bu haber 316 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
İngilizce Tercüme , Bursa Tercüme , Tuzla Tercüme , Sky Tercüme .
İngilizce Tercüme , Bursa Tercüme , Tuzla Tercüme , Sky Tercüme...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');