Noter onaylı Tercüme , Taksim Tercüme Bürosu , Teknik çeviri ,...

Noter onaylı Tercüme , Taksim Tercüme Bürosu , Teknik çeviri , Sky Tercüme.

Noter Onaylı Tercüme Noter onaylı tercüme, yeminli tercümanların tercüme ettiği resmi belgelerin noter tarafından onaylanmış halidir.  Daha çok resmi kurumların istediği pasaport, evlilik ve boşanma evrakları, kimlik, her türden diploma , ulusal ya da uluslararası sözleşmeler gibi belgelerde resmi onay istenildiği zaman yeminli tercümeye daha çok ihtiyaç duyulur. Taksim Tercüme Bürosu olarak Sky Tercüme’nin şubesi olarak faaliyet göstermekte olup, birçok dilde profesyonel ve uzman

04 Haziran 2018 - 18:12

Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı Tercüme, yeminli tercümanların tercüme ettiği resmi belgelerin noter tarafından onaylanmış halidir.  Daha çok resmi kurumların istediği pasaport, evlilik ve boşanma evrakları, kimlik, her türden diploma , ulusal ya da uluslararası sözleşmeler gibi belgelerde resmi onay istenildiği zaman yeminli tercümeye daha çok ihtiyaç duyulur.

Taksim Tercüme Bürosu olarak Sky Tercüme’nin şubesi olarak faaliyet göstermekte olup, birçok dilde profesyonel ve uzman kadrolarımızla çeviri ile tercüme konusunda kurumsal müşterilerimiz ağırlıkta olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Teknik Çeviri uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için, bünyemizde bulunan teknik danışmanlarımız tarafından verilen hizmettir.  Müşteri memnuniyeti merkeze alınarak verilen hizmetlerimiz arasında makine tercümesinden deney tercümesine kadar akılınıza gelebilecek çok farklı alanlarda hizmet verilir.

Sky Tercüme, İstanbul’da farklı şubeleri ile birlikte müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak verdiği profesyonel hizmet sayesinde alanında bir numara olmayı başarmıştır.

 

Bu haber 757 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz , Paslanmaz Çelik , Çelik Boru , Özar Metal .
Paslanmaz , Paslanmaz Çelik , Çelik Boru , Özar Metal .
Paslanmaz , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Profil , Özar Metal .
Paslanmaz , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Profil , Özar Metal .
', 'auto'); ga('send', 'pageview');