Mide küçültme , Reflü cerrahisi , Fundoplikasyon , Ahmet...

Mide küçültme , Reflü cerrahisi , Fundoplikasyon , Ahmet Türkçapar

Mide Küçültme Ameliyatı Aşırı kilolu olmak hayatınızı olumsuz etkiler. Kilolardan kurtulmak için disipline girmeli ve sağlıklı bir beslenme oluşturmalısınız. Kilolardan kurtulmanın cerrahi yöntemi de bulunuyor. Mide küçültme ameliyatları günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Bu ameliyattan yararlanabilmeniz için doktorunuzun onayı olması gerekir. Doktor görüşü sonrası bu operasyondan yararlanmanız sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

01 Aralık 2017 - 11:38

Mide Küçültme Ameliyatı

Aşırı kilolu olmak hayatınızı olumsuz etkiler. Kilolardan kurtulmak için disipline girmeli ve sağlıklı bir beslenme oluşturmalısınız. Kilolardan kurtulmanın cerrahi yöntemi de bulunuyor. Mide küçültme ameliyatları günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Bu ameliyattan yararlanabilmeniz için doktorunuzun onayı olması gerekir. Doktor görüşü sonrası bu operasyondan yararlanmanız sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

Reflü cerrahisi ve mide konusunda uzmanlığı ile tanınan Ahmet Türkçapar size bu konuda yardımcı olacaktır. Reflü yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen unsurların başında gelir ve sizi sürekli olarak rahatsız eder. Fundoplikasyon konusunda da çalışmalara yer verilmekte olup en iyi modern teşhis yöntemleri ile size yardımcı olunmaktadır.  

 

Bu haber 715 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz Çelik Ürünler , Paslanmaz köşebent , Paslanmaz çelik köşebent ,  Özar Metal ,
Paslanmaz Çelik Ürünler , Paslanmaz köşebent , Paslanmaz çelik...
Fransızca Tercüme , Beylikdüzü Tercüme , Simultane Çeviri , Sky Tercüme.
Fransızca Tercüme , Beylikdüzü Tercüme , Simultane Çeviri , Sky...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');