Mide küçültme , Reflü cerrahisi , Fundoplikasyon , Ahmet...

Mide küçültme , Reflü cerrahisi , Fundoplikasyon , Ahmet Türkçapar

Mide Küçültme Ameliyatı Aşırı kilolu olmak hayatınızı olumsuz etkiler. Kilolardan kurtulmak için disipline girmeli ve sağlıklı bir beslenme oluşturmalısınız. Kilolardan kurtulmanın cerrahi yöntemi de bulunuyor. Mide küçültme ameliyatları günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Bu ameliyattan yararlanabilmeniz için doktorunuzun onayı olması gerekir. Doktor görüşü sonrası bu operasyondan yararlanmanız sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

01 Aralık 2017 - 11:38 - Güncelleme: 26 Mart 2018 - 17:02

Mide Küçültme Ameliyatı

Aşırı kilolu olmak hayatınızı olumsuz etkiler. Kilolardan kurtulmak için disipline girmeli ve sağlıklı bir beslenme oluşturmalısınız. Kilolardan kurtulmanın cerrahi yöntemi de bulunuyor. Mide küçültme ameliyatları günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Bu ameliyattan yararlanabilmeniz için doktorunuzun onayı olması gerekir. Doktor görüşü sonrası bu operasyondan yararlanmanız sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

Reflü cerrahisi ve mide konusunda uzmanlığı ile tanınan Ahmet Türkçapar size bu konuda yardımcı olacaktır. Reflü yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen unsurların başında gelir ve sizi sürekli olarak rahatsız eder. Fundoplikasyon konusunda da çalışmalara yer verilmekte olup en iyi modern teşhis yöntemleri ile size yardımcı olunmaktadır.  

 

Bu haber 1954 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tuzla Tercüme , Yeminli Tercüme Büroları , Noter Yeminli Tercüme , Sky Tercüme.
Tuzla Tercüme , Yeminli Tercüme Büroları , Noter Yeminli Tercüme...
Tıbbi Tercüme , Rusça Tercüme , Yeminli Tercüme Bürolarına , Sky Tercüme.
Tıbbi Tercüme , Rusça Tercüme , Yeminli Tercüme Bürolarına ,...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');