Mide Küçültme , Fundoplikasyon , Mide fıtığı , Ahmet...

Mide Küçültme , Fundoplikasyon , Mide fıtığı , Ahmet Türkçapar

Mide Küçültme Ameliyatı Neden Yapılır?  Fazla yemek yeme alışkanlığınızı değiştirmek istiyorsanız fakat bunu başaramıyorsanız mide küçültme ameliyatı ile yediğiniz öğünleri kolaylıkla küçültebilirsiniz. Mide küçültme ameliyatı sayesinde fazla yeme isteğiniz olmayacak az yeseniz de mideniz küçüldüğü için fazla yeme yerine az bir öğün ile doyabilirsiniz. Dr. Ahmet Türkçapar tarafından yapılan muayene ve teşhis ile gelen hastaların durumuna göre tedavi yolları uygulanmaktadır. Mide ve şişmanlık

21 Temmuz 2017 - 18:21 - Güncelleme: 24 Temmuz 2017 - 10:10

Mide Küçültme Ameliyatı Neden Yapılır?

 Fazla yemek yeme alışkanlığınızı değiştirmek istiyorsanız fakat bunu başaramıyorsanız mide küçültme ameliyatı ile yediğiniz öğünleri kolaylıkla küçültebilirsiniz. Mide küçültme ameliyatı sayesinde fazla yeme isteğiniz olmayacak az yeseniz de mideniz küçüldüğü için fazla yeme yerine az bir öğün ile doyabilirsiniz. Dr. Ahmet Türkçapar tarafından yapılan muayene ve teşhis ile gelen hastaların durumuna göre tedavi yolları uygulanmaktadır. Mide ve şişmanlık ile ilgili şikayetlerinizde ve mide fıtığı gibi sorunlarda gerekli görülen hastalara fundoplikasyon yöntemi sayesinde kesmeden ve kansız bir tedavi metodu ile hastaların başarılı bir şekilde tedavisi yapılmaktadır.

Mide Fıtığı Belirtileri

Bir mide rahatsızlığı olan mide fıtığı rahatsızlığında diyafram kasındaki açıklıkları mide üst kısmı yemek borusuna doğru sarkması ile bazı sorunlara neden olmaktadır. Belirtileri ise mide yanması, ekşimesi, uyku sırasında solunum bozukluğu, sık boğaz temizleme ve ses kısıklığı boğazda dolgunluk hissi gibi belirtileri vererek kendini belli eder.

 

Bu haber 779 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz Çelik Ürünler , Paslanmaz köşebent , Paslanmaz çelik köşebent ,  Özar Metal ,
Paslanmaz Çelik Ürünler , Paslanmaz köşebent , Paslanmaz çelik...
Fransızca Tercüme , Beylikdüzü Tercüme , Simultane Çeviri , Sky Tercüme.
Fransızca Tercüme , Beylikdüzü Tercüme , Simultane Çeviri , Sky...
', 'auto'); ga('send', 'pageview');