Beceri Geliştirme Eğitimleri , Konferans Konuşmacıları , Ali...

Beceri Geliştirme Eğitimleri , Konferans Konuşmacıları , Ali Kirman

Kişisel Gelişimin Önemi Her bir bireyin kendini yetiştirebilmesi gerekir. Buna kişisel gelişim denir. Bir birey anne, baba, evlat olabilmek için sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekir. Örneğin becerilerimizi geliştirmemiz için beceri geliştirme eğitimleri alabiliriz. Kişisel gelişim için konferanslar olmakta bu konferanslara ailece katılıp konferans konuşmacıları dinlememiz gerekir. Özellikle bir anne ya da bir babaysak bu sorumluluklarımızı yerine getirmemiz şarttır. Çünkü bizim kişisel

21 Temmuz 2017 - 18:29 - Güncelleme: 22 Mart 2018 - 18:09

Kişisel Gelişimin Önemi

Her bir bireyin kendini yetiştirebilmesi gerekir. Buna kişisel gelişim denir. Bir birey anne, baba, evlat olabilmek için sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekir. Örneğin becerilerimizi geliştirmemiz için beceri geliştirme eğitimleri alabiliriz.

Kişisel gelişim için konferanslar olmakta bu konferanslara ailece katılıp konferans konuşmacıları dinlememiz gerekir. Özellikle bir anne ya da bir babaysak bu sorumluluklarımızı yerine getirmemiz şarttır. Çünkü bizim kişisel gelişimimiz çocuğumuzun da kişisel gelişimini çok yakından etkiler.

Ne Yapmalıyız?

Konferanslara katılabiliriz. Kitap okumayı seviyorsak Ali Kırman kitaplarını okuyabiliriz. Konferans ve kitaplar bize çocuğumuza ya da anne ve babamıza nasıl davranmamız nasıl tavır sergilememizi öğretir. Bir insanın kendini geliştirebilmesi en büyük hazinedir. Bu yüzden çocuğumuza torunlarımıza iyi birer örnek olabilmek için en başında kendimizden başlamamız gerek. Daha sonrasında onlara iyi birer baba veya dede ya da anneanne olabilme imkânımız büyür. Kişi demek sadece bir birey demek değil aynı zaman da toplum içinde birey sayılmak demektir. Toplumda da önemli yerimiz olması için kendi neslimiz için önce kendinizden başlayın.

Bu haber 1713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz Çubuk , Paslanmaz Sac , Paslanmaz Profil , Özar Metal.
Paslanmaz Çubuk , Paslanmaz Sac , Paslanmaz Profil , Özar Metal.
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
Rusça Tercüme , Ardıl Tercüme , Tıbbi Tercüme , Sky Tercüme.
', 'auto'); ga('send', 'pageview');