67. Frankfurt Otomobil Fuarı başlıyor

67. Frankfurt Otomobil Fuarı başlıyor

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından olan ve iki yılda bir yapılan 67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı (I), kapılarını iki gün boyunca basın mensuplarına açtı. Almanya’nın Frankfurt kentinde 14-24 Eylül tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın bu yılki ana teması "geleceği yaşayın" olarak belirlendi.

15 Eylül 2017 - 09:24

67. Frankfurt Otomobil Fuarı başlıyor. Uzun süredir merakla beklenen fuarın basın gösterimi gerçekleşti. 67. Frankfurt Otomobil Fuarı'na gelen ziyaretçiler geleceğin otomobilleri olarak görülen elektrikli otomobillerle yakından ilgilendi. Emisyon skandallarının gölgesinde yeni modellerini tanıtan Alman otomobil şirketlerinden Mercedes, Audi ve Porsche gibi markaların yeni modelleri yoğun ilgi görüyor.

Geleceğin otomobillerinin çevre dostu olmasına özen gösteren üreticiler, elektronik ve çevre dostu yakıt tüketen araçların gelecekte piyasalarda daha da yaygın olacağını dikkate alarak, yeni modellerini fuarda ortaya koydular.

[[HD_2517189]]

Otomobil sektörüne teknoloji üreten şirketlerin de yer aldığı fuarda, Uzak Doğu ülkelerinin ağırlığı ciddi manada hissediliyor.

67. Frankfurt Otomobil Fuarı'na Alfa Romeo, Aston Martin, DS Automobiles, Fiat, Infiniti, Jeep, Mitsubishi, Peugeot, Rolls-Royce, Tesla ve Volvo’nun katılmaması ise büyük eksiklik olarak değerlendirildi.

[[HD_2514482]]

67. Frankfurt Otomobil Fuarı'nın genel ziyarete açılışıysa 14 Eylül Perşembe günü gerçekleşecek. Fuar 24 Eylül'e kadar ziyarete açık olacak.

Bu haber 1338 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Paslanmaz Çelik Kare , Paslanmaz Çelik Teknik Bilgiler , Özar Metal.
Paslanmaz Çelik Kare , Paslanmaz Çelik Teknik Bilgiler , Özar...
Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.
Paslanmaz Profil , Paslanmaz Boru , Paslanmaz Çubuk , Özar Metal.
', 'auto'); ga('send', 'pageview');